Zákazníci o nás

Naše stavební firma dokáže postavit projekt přesně podle Vašich představ. Naše společnost má mnohaletou zkušenost v oblasti stavebnictví a za 25 let působení realizovala stovky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Vždy kvalitní materiál a profesionálně vyškolený personál jsou zárukou té nejvyšší kvality.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Na konci tohoto fóra můžete přidat svůj příspěvek nebo zkušenost s naší firmou. Za vložené komentáře předem děkujeme, protože nejlepší reklamou pro nás je spokojený zákazník.

 

Diskusní téma: O nás

Poděkování za realizaci rekonstrukce bytového jádra.

Tomáš Kříženecký 02.03.2021
Dobrý den, v průběhu měsíce února t.r.realizovala stvební irma Vladimír Koten rekonstrukci bytového jádra v mém panelákovém bytě. S odvedenou prací jsem velmi spokojen. Byla odvedena v perfektní kvalitě, v domluveném termínu a za přijatelnou cenu. Firmu pana Kotena mohu vřele doporučit i těm zadavatelům, kteří bazírují na detailech a nehodlají dělat kompromisy co se kvality týče.

Rekonstrukce koupelny+WC

Kotlasovi Havlíčkův Brod 04.10.2020
Jsme rádi že jsme poznali pana Kotena který nám ukázal jak se správně dělá řemeslo.S jeho prací jsme velice spokojeni a nebojíme se ho doporučit každému.Tímto mu také moc děkujeme.

Rekonstrukce bytového jádra

Švecovi, Praha 28.01.2020
Společnost pana Kotna nám byla doporučena od rodiny a jsme za to velmi rádi. Rozhodli jsme se pro rozsáhlou rekonstrukci v panelovém bytě, která v sobě obsahovala dost netradičních prvků. I přes složitost, atypické prvky jako třícestné těleso či zděný sprchový kout u vany, zahraniční dodavatele a mnoho dalšího se pan Koten rekonstrukce zhostil s grácií jemu vlastní. V průběhu činnosti nám dával cenné rady a pružně reagoval na naše změny a potřeby. Nemůže než doporučit, protože takových řemeslníků je dnes již málo. Děkujeme.

Rekonstrukce bytového jádra

Manželé Sedlákovi z Havlíčkova Brodu 15.02.2019
Veliké poděkování panu Kotenovi a jeho spolupracovníkovi za kvalitní, rychlou a organizačně perfektně zvládnutou rekonstrukci našeho bytového jádra. Domluvené termíny a podmínky stoprocentně dodrženy, navíc oproti smlouvě dílo předáno v odpovídající kvalitě ve výrazném předstihu. Jejich ochota, vstřícnost, pečlivost a vlastní nápady opravdu nadstandardní. Stejně tak i odvedené práce elektrikáře pana Culka i truhláře pana Moravce, které nám pan Koten zajistil, zasluhují velkou pochvalu. S celkovým výsledkem rekonstrukce jsme maximálně spokojeni.
Závěrem: doporučujeme firmu pana KOTENA všem potenciálním zájemcům!

Rekonstrukce bytového jádra

Čápovi 09.12.2018
S prací pana Kotna jsem byl s přítelkyní maximálně spokojen. Nebyl problém kdykoliv zavolat a domluvit se na dalším postupu. Mohu jen vřele doporučit. Moc panu Kotnovi děkujeme a přejeme mnoho dalších zakázek.

Rekonstrukce bytového jádra

Kváš Roman 19.09.2018
S prací pana Kotena a jeho spolupracovníka jsme byli velice spokojeni. Práce byla naplánována na tři týdny, ale díky šikovnosti pana Kotena nám byl byt předán už po jedenácti pracovních dnech. Vše zařídil a poradil a za to jsme mu moc vděčni a můžeme doporučit ostatním zájemcům.
Ještě jednou moc díky.

Rekonstrukce kuchyně, koupelny, WC+ kuchyňky a WC na chatě

Manželé Řípovi Havl. Brod 27.06.2018
S p. Kotenem a jeho spolupracovníkem jsme byli velice spokojeni.
Dohodnutý časový harmonogram byl přesně dodržen, včetně dohodnuté ceny. Kvalita práce naprosto perfektní. Nic pro ně nebyl problém, vše vyřešili k naší plné spokojenosti! A takto fungovali i navazující práce - elektroinstalace p. Culek, malíř p. Havel, podlahář p. Buben, které nám pan Koten doporučil. Všichni odvedli výbornou práci! Všem patří naše poděkování, a nyní hlavně abychom si nového bytu užili! Hana a Pavel Řípovi

Rekonstrukce bytu

Růžena Kudrnová 22.02.2018
S prací p.Kotena a jeho spolupracovníka jsme byli nadmíru spokojeni, oba pánové jsou velice ochotní a odvedli skvělou práci, která daleko přesáhla naše představy. Vše perfektně vyřídili a nám odpadlo spoustu starostí. Všem doporučuji!!

rekonstrukce koupelny, WC,prádelna

Širajchová, Světlá nad Sázavou 04.11.2017
S výsledkem práce pana Kotena a spol. v bytovém domě jsem spokojena,termíny dodržel /dokonce zkrátil/, postaral se i o odvoz vybouraného materiálu a zároveň navážení nového materiálu dle vlastního výběru ze Sika.Rovněž s prací doporučeného elektrikáře jsme byli spokojeni.Určitě ho mohu doporučit všem, kdo chce mít práci hotovou včas a kvalitně.

Rekonstrukce bytového jádra

Hana Tůmová, Humpolec 20.06.2017
Rekonstrukci bytovéh jádra v panelovém domě nám prováděl pan Koten Zdislavice. Z jeho vstřícného a odborného přístupu jsme byli maximálně spokojeni. Vše bylo provedeno kvalitně, rychle podle domluveného termínu. Všem, kteří potřebují obdobnou akci rrealizovat vřele doporučuji. Ještě jednou díky.
Tůmovi, Humpolec
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Vladimír Koten Zdislavice 21
Herálec
582 55
+420777166159 kaktus7772@seznam.cz