Zákazníci o nás

Naše stavební firma dokáže postavit projekt přesně podle Vašich představ. Naše společnost má mnohaletou zkušenost v oblasti stavebnictví a za 25 let působení realizovala stovky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Vždy kvalitní materiál a profesionálně vyškolený personál jsou zárukou té nejvyšší kvality.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Na konci tohoto fóra můžete přidat svůj příspěvek nebo zkušenost s naší firmou. Za vložené komentáře předem děkujeme, protože nejlepší reklamou pro nás je spokojený zákazník.

 

Diskusní téma: O nás

Rekonstrukce koupelny+WC

Kotlasovi Havlíčkův Brod 04.10.2020
Jsme rádi že jsme poznali pana Kotena který nám ukázal jak se správně dělá řemeslo.S jeho prací jsme velice spokojeni a nebojíme se ho doporučit každému.Tímto mu také moc děkujeme.

Rekonstrukce bytového jádra

Švecovi, Praha 28.01.2020
Společnost pana Kotna nám byla doporučena od rodiny a jsme za to velmi rádi. Rozhodli jsme se pro rozsáhlou rekonstrukci v panelovém bytě, která v sobě obsahovala dost netradičních prvků. I přes složitost, atypické prvky jako třícestné těleso či zděný sprchový kout u vany, zahraniční dodavatele a mnoho dalšího se pan Koten rekonstrukce zhostil s grácií jemu vlastní. V průběhu činnosti nám dával cenné rady a pružně reagoval na naše změny a potřeby. Nemůže než doporučit, protože takových řemeslníků je dnes již málo. Děkujeme.

Rekonstrukce bytového jádra

Manželé Sedlákovi z Havlíčkova Brodu 15.02.2019
Veliké poděkování panu Kotenovi a jeho spolupracovníkovi za kvalitní, rychlou a organizačně perfektně zvládnutou rekonstrukci našeho bytového jádra. Domluvené termíny a podmínky stoprocentně dodrženy, navíc oproti smlouvě dílo předáno v odpovídající kvalitě ve výrazném předstihu. Jejich ochota, vstřícnost, pečlivost a vlastní nápady opravdu nadstandardní. Stejně tak i odvedené práce elektrikáře pana Culka i truhláře pana Moravce, které nám pan Koten zajistil, zasluhují velkou pochvalu. S celkovým výsledkem rekonstrukce jsme maximálně spokojeni.
Závěrem: doporučujeme firmu pana KOTENA všem potenciálním zájemcům!

Rekonstrukce bytového jádra

Čápovi 09.12.2018
S prací pana Kotna jsem byl s přítelkyní maximálně spokojen. Nebyl problém kdykoliv zavolat a domluvit se na dalším postupu. Mohu jen vřele doporučit. Moc panu Kotnovi děkujeme a přejeme mnoho dalších zakázek.

Rekonstrukce bytového jádra

Kváš Roman 19.09.2018
S prací pana Kotena a jeho spolupracovníka jsme byli velice spokojeni. Práce byla naplánována na tři týdny, ale díky šikovnosti pana Kotena nám byl byt předán už po jedenácti pracovních dnech. Vše zařídil a poradil a za to jsme mu moc vděčni a můžeme doporučit ostatním zájemcům.
Ještě jednou moc díky.

Rekonstrukce kuchyně, koupelny, WC+ kuchyňky a WC na chatě

Manželé Řípovi Havl. Brod 27.06.2018
S p. Kotenem a jeho spolupracovníkem jsme byli velice spokojeni.
Dohodnutý časový harmonogram byl přesně dodržen, včetně dohodnuté ceny. Kvalita práce naprosto perfektní. Nic pro ně nebyl problém, vše vyřešili k naší plné spokojenosti! A takto fungovali i navazující práce - elektroinstalace p. Culek, malíř p. Havel, podlahář p. Buben, které nám pan Koten doporučil. Všichni odvedli výbornou práci! Všem patří naše poděkování, a nyní hlavně abychom si nového bytu užili! Hana a Pavel Řípovi

Rekonstrukce bytu

Růžena Kudrnová 22.02.2018
S prací p.Kotena a jeho spolupracovníka jsme byli nadmíru spokojeni, oba pánové jsou velice ochotní a odvedli skvělou práci, která daleko přesáhla naše představy. Vše perfektně vyřídili a nám odpadlo spoustu starostí. Všem doporučuji!!

rekonstrukce koupelny, WC,prádelna

Širajchová, Světlá nad Sázavou 04.11.2017
S výsledkem práce pana Kotena a spol. v bytovém domě jsem spokojena,termíny dodržel /dokonce zkrátil/, postaral se i o odvoz vybouraného materiálu a zároveň navážení nového materiálu dle vlastního výběru ze Sika.Rovněž s prací doporučeného elektrikáře jsme byli spokojeni.Určitě ho mohu doporučit všem, kdo chce mít práci hotovou včas a kvalitně.

Rekonstrukce bytového jádra

Hana Tůmová, Humpolec 20.06.2017
Rekonstrukci bytovéh jádra v panelovém domě nám prováděl pan Koten Zdislavice. Z jeho vstřícného a odborného přístupu jsme byli maximálně spokojeni. Vše bylo provedeno kvalitně, rychle podle domluveného termínu. Všem, kteří potřebují obdobnou akci rrealizovat vřele doporučuji. Ještě jednou díky.
Tůmovi, Humpolec

rekonstrukce bytového jádra

Nouskovi, Humpolec 24.04.2017
Sháněli jsme firmu, která rekonstrukci provede tzv. "na klíč". Ač to pan Koten takto výslovně nenabízí, v našem případě to zajistil. Vyklizení kuchyňské linky, likvidace starého jádra, vybudování kompletního nového jádra i ve spolupráci s jim doporučeným elektrikářem (také velmi kvalitním), vymalování, nabídka podlaháře, spolupráce s truhlářem, dodávajícím kuchyňskou linku. Zajistil, aby všechna řemesla na den na sebe nadvazovala. Za pochodu a vstřícně řešil naše nápady na změny a dal nám spoustu praktických doporučení, jak přestavbu řešit. Práci provedl ve velmi krátkém termínu, přesně podle smlouvy. Všem ho vřele doporučujeme . S jeho prací jsme byli velmi spokojeni.
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Vladimír Koten Zdislavice 21
Herálec
582 55
+420777166159 kaktus7772@seznam.cz